Oferta

Przyjmujemy gości przez cały rok, po uprzednim zgłoszeniu.

Noclegi

Oferujemy siedem kameralnych pokoi z prywatną łazienką z prysznicem i toaletą; jeden pokój dla trzech osób, pięć pokoi dla dwóch osób (w tym pokój z łóżkiem małżeńskim) oraz jeden pokój jednoosobowy, przystosowany dla osób niepełnosprawnych. W każdym pokoju dostępny jest darmowe WiFi oraz telewizja. Istnieje możliwość miesięcznego wynajęcia pokoju z wliczonymi śniadaniami, dostępem do aneksu kuchennego oraz pełną obsługą utrzymania czystości.

Inne udogodnienia

Poza noclegami w okolicy Grodziska Mazowieckiego, oferujemy wielofunkcyjną salę, idealnie nadającą się m.in. do konferencji, szkoleń, warsztatów, ćwiczeń, spotkań integracyjnych, wydarzeń kulturalnych itp., wyposażoną w stereo nagłośnienie, klimatyzację, ekran projekcyjny i toaletę. Dostępnych jest 7 miejsc parkingowych na ogrodzonym terenie pensjonatu. Mile widziane zwierzęta.

Śniadanie

Oferujemy dwa rodzaje śniadań tzn. śniadanie kontynentalne, na które składają się m.in. świeże pieczywo, tost pszenny i pełnoziarnisty, domowe konfitury, miód, kawa i herbata, lub śniadanie pełne, serwowane w jadalni, na tarasie lub podawane do pokoi. Na życzenie każdego gościa przygotowujemy dodatkowo indywidualne zamówienia śniadaniowe.

Domowe obiady i kolacje

Kuchnia polska i śródziemnomorska. Posiłki nie są wliczone w cenę noclegu, lecz dostępne na zamówienie o każdej porze dnia do godz. 21.00.

Pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe (cena za nocleg):

  • 160 PLN/doba pokój jednoosobowy
  • 160 PLN/doba pokój dwuosobowy dla jednej osoby
  • 180 PLN/doba pokój dwuosobowy
  • 200 PLN/doba pokój dwuosobowy z jednym łóżkiem
  • 260 PLN/doba pokój trzyosobowy